image

Jednou z ťažiskových oblastí spoločnosti ISC Slovakia je bezkontaktné meranie teploty založenej na princípe infračerveného žiarenia. Na tejto webovej stránke  zistíte, že ponúkame mnoho modelov infračervených termovíznych kamier, ktoré sú určené na rôzne aplikácie, vrátane elektrických a elektromechanických kontrol, strešné detekcie, energetické audity (aj s pomocou Blower Door systému), stavebnú diagnostiku a tepelné straty, monitorovanie automatizovaných procesov, detekcia vlhkosti a plesní, výskum a vývoj. Jednou z najnovších oblastí je detekcia úniku plynu na báze metánu infračervenou kamerou špeciálne vyvinutou pre rafinérie, sklady plynov a bioplynové stanice.

ISC Slovakia je od výrobcov nezávislá spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku zameriava na poradenstvo, predaj, školenia a poskytovanie služieb v oblasti meracej techniky. Poskytujeme zariadenia na meranie širokého spektra fyzikálnych veličín.

Ak hľadáte špičkové riešenie pre infračervené kontroly, môžeme vám pomôcť!

Kontakty

ISC Slovakia s.r.o.
Šancová 48
811 05 Bratislava

Telefón: +421 2 52494787
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

T and D Datalogger